-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 79340000-9 – Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з виготовлення та розміщення до пам’ятних дат на вуличних конструкціях міста портрети загиблих (померлих) захисників державного суверенітету та незалежності України – жителів Черкаської міської територіальної громади (які народилися, навчалися, виросли, працювали, несли службу, поховані у м. Черкаси або члени сімей яких постійно проживають у м. Черкаси))
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
567614a2c04a46d08f28d3169b0bc43e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-22-013287-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37853109
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, бульвар Шевченка, буд. 307
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37853109
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, бульвар Шевченка, буд. 307
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 79340000-9 – Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з виготовлення та розміщення до пам’ятних дат на вуличних конструкціях міста портрети загиблих (померлих) захисників державного суверенітету та незалежності України – жителів Черкаської міської територіальної громади (які народилися, навчалися, виросли, працювали, несли службу, поховані у м. Черкаси або члени сімей яких постійно проживають у м. Черкаси))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
22.07.2026 16:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяПридніпровський
Сума300 000.00 UAH