-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Розкидач піску та солі РП-1300 або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2026-07-22-009850-a
Торги не відбулися
220 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
a4502c8fff55410588796a553073db89
Внутрішній номер закупівлі:
29883779
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-22-009850-a
Замовник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31753249
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Пирогова, 4/26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Білань Сергій Вікторович 380444533314 uzn28@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
220 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.07.2026 16:23 - 27.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2026 16:23 - 30.07.2026 10:00
Аукціон:
з 31.07.2026 14:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴220 000.00 Розкидач піску та солі РП-1300 або еквівалент