• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Розкидач піску та солі РП-1300 або еквівалент

Оголошено тендер

264 000.00 UAH
Номер: 1c8168177f0243be9e7e1da9cfeb7d00
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-22-011315-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
Замовник: Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
Очікувана вартість: 264 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Розкидач піску та солі РП-1300 або еквівалент
Примітки: Очікувана вартість закупівлі - 220 000,00 грн. без ПДВ, всього з ПДВ - 264 000,00 грн.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34390000-7 Приладдя до тракторів
Дата опублікування: 22.07.2026 15:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписГоспрозрахункові кошти підприємства.
Сума264 000.00 UAH