-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Трактор-косарка
Тендер Prozorro UA-2026-07-22-009380-a
Завершена
164 315.83
UAH без ПДВ
Номер:
7c1a8abb6d1f45be8ea7a4fcb4d6149c
Внутрішній номер закупівлі:
29883293
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-22-009380-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АМАРАНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31507691
-
Адреса:
81131, Україна, Львівська область, село Солонка, вул.Промислова, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Роксоляна Стасишин +380978557709 comp2001@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
16310000-1 КосаркиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
164 315.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.07.2026 16:14 - 27.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2026 16:14 - 30.07.2026 01:00
Аукціон:
з 31.07.2026 15:26
Період кваліфікації:
30.07.2026 01:00 - 31.07.2026 14:22
Період завантаження договору:
06.08.2026 00:00 - 16.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴164 315.83 Трактор-косарка