• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Трактор-косарка

Оголошено тендер

197 179.00 UAH
Номер: 865815e3ab3642e38f41753d57c407bf
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-22-011668-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АМАРАНТ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АМАРАНТ"
Очікувана вартість: 197 179.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Трактор-косарка
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 16310000-1 Косарки
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 22.07.2026 15:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяСолонка
Сума197 179.00 UAH