• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Транспортні послуги

Торги не відбулися

268 800.00 UAH без ПДВ
Номер: 5c98156655524e70b2b580a2360392aa
Внутрішній номер закупівлі: 29883122
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-22-009185-a   
Замовник: Управління молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації
Контактна особа: Тетяна Жукович +380977791882 zhuktayana@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 268 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 22.07.2026 16:04 - 27.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.07.2026 16:04 - 30.07.2026 00:00
Аукціон: з 30.07.2026 12:18

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴268 800.00 Транспортні послуги