• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Транспортні послуги

Оголошено тендер

322 560.00 UAH
Номер: db2ff6d3f618493fabfe0cff9af7a87c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-15-001242-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації
Замовник: Управління молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації
Очікувана вартість: 322 560.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Транспортні послуги
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезення
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 15.07.2026 09:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписТПКВКМБ: 3134 Здійснення заходів та реалізація проектів на виконання програм у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності; 5011 - Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту; 5012 - Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з неолімпійських видів спорту
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3134 - Здійснення заходів та реалізація проектів на виконання програм у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧеркаська
Сума322 560.00 UAH