-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Блок керування автомобіля Ford BCU GC46-15K600-AC
Тендер Prozorro UA-2026-07-22-009106-a
Торги не відбулися
84 903.33
UAH без ПДВ
Номер:
8c3da960cb0a4b84b7a1d058865e6c4f
Внутрішній номер закупівлі:
29883027
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-22-009106-a
Замовник:
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38228576
-
Адреса:
18030, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Чигиринська, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Атамась +380939600090 sveta77789@ukr.net http://ck.mns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
84 903.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.07.2026 15:46 - 27.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2026 15:46 - 30.07.2026 00:00
Аукціон:
з 30.07.2026 14:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴84 903.33 Блок керування автомобіля Ford BCU GC46-15K600-AC