• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Блок керування автомобіля Ford BCU GC46-15K600-AC

Оголошено тендер

84 903.33 UAH
Номер: 4a030ceb5de142318f2707c847409cf8
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-22-011072-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області
Замовник: 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області
Очікувана вартість: 84 903.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Блок керування автомобіля Ford BCU GC46-15K600-AC
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 22.07.2026 15:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума84 903.33 UAH