-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту кабінету фізики Вознесенської гімназії №5 Вознесенської міської ради Миколаївської області за адресою: Миколаївська обл., Вознесенський р-н, місто Вознесенськ, вул. 80-ї штурмової, будинок 205
Тендер Prozorro UA-2026-07-22-008711-a
Завершена
249 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
6b73e455720a4828802a875ad7e793e1
Внутрішній номер закупівлі:
29882620
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-22-008711-a
Замовник:
Вознесенська гімназія №5 Вознесенської міської ради Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25877566
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, місто Вознесенськ, вул.80-ї штурмової, будинок 205
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрушко Юлія Михайлівна +380668094131 school-n5@ukr.net https://sites.google.com/view/voz-school5
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
249 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.07.2026 15:48 - 31.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2026 15:48 - 03.08.2026 08:00
Аукціон:
з 04.08.2026 12:10
Період кваліфікації:
03.08.2026 08:00 - 03.08.2026 11:37
Період завантаження договору:
09.08.2026 00:00 - 19.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴249 000.00 Послуги з поточного ремонту кабінету фізики Вознесенської гімназії №5 Вознесенської міської ради Миколаївської області за адресою: Миколаївська обл., Вознесенський р-н, місто Вознесенськ, вул. 80-ї штурмової, будинок 205