• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту кабінету фізики Вознесенської гімназії №5 Вознесенської міської ради Миколаївської області за адресою: Миколаївська обл., Вознесенський р-н, місто Вознесенськ, вул. 80-ї штурмової, будинок 205

Оголошено тендер

298 800.00 UAH
Номер: 8417db3cde5f47068a5c6f9293c1935f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-22-009353-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Вознесенська гімназія №5 Вознесенської міської ради Миколаївської області
Замовник: Вознесенська гімназія №5 Вознесенської міської ради Миколаївської області
Очікувана вартість: 298 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту кабінету фізики Вознесенської гімназії №5 Вознесенської міської ради Миколаївської області за адресою: Миколаївська обл., Вознесенський р-н, місто Вознесенськ, вул. 80-ї штурмової, будинок 205
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 22.07.2026 14:36

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту кабінету фізики Вознесенської гімназії №5 Вознесенської міської ради Миколаївської області за адресою: Миколаївська обл., Вознесенський р-н, місто Вознесенськ, вул. 80-ї штурмової, будинок 205
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.10.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВознесенськ
Сума298 800.00 UAH