-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторні реактиви для обстеження пацієнтів із захворюваннями нирок, 14 найменувань
Тендер Prozorro UA-2026-07-22-008563-a
Строк поставки товарів: протягом 2026 року (не більше 10 днів з дати отримання письмової заявки Замовника, у тому числі направленої засобами електронного зв’язку).
Завершена
1 096 714.40
UAH без ПДВ
Номер:
a4df7b0e24194018bc88fde3df4ddd6c
Внутрішній номер закупівлі:
29882475
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-22-008563-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Прорізна, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Катерина Мірошніченко +380442840810 doz.tender.yo2@gmail.com http://health.kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 096 714.40 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.07.2026 15:26 - 27.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2026 15:26 - 30.07.2026 12:00
Аукціон:
з 31.07.2026 11:46
Період кваліфікації:
30.07.2026 12:00 - 03.08.2026 16:42
Період завантаження договору:
09.08.2026 00:00 - 19.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 096 714.40 Лабораторні реактиви для обстеження пацієнтів із захворюваннями нирок, 14 найменувань