-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви для обстеження пацієнтів із захворюваннями нирок, 14 найменувань
Оголошено тендер
1 173 484.41
UAH
Номер:
8ff2b17489b34f8aad0d6edd16ebfa68
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-22-009859-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Прорізна, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Прорізна, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 173 484.41 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лабораторні реактиви для обстеження пацієнтів із захворюваннями нирок, 14 найменувань
Примітки:
Строк поставки товарів: протягом 2026 року (не більше 10 днів з дати отримання письмової заявки Замовника, у тому числі направленої засобами електронного зв’язку). Категорія замовника: орган місцевого самоврядування. Місцезнаходження замовника: вул. Прорізна, 19, м. Київ, 01001.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
22.07.2026 14:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
найменування 1 - AВХ DIFFTROL (2N), розчин для контролю, або еквівалент (55866 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал) - 5 наборів.
×
-
НК 024:2023:
55866 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
5 набір
Період постачання
(не задано)
найменування 2 - АВХ DILUENT 20L, ізотонічний розчин, або еквівалент (58237 Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні/ напівавтоматичні системи) - 40 шт.
×
-
НК 024:2023:
58237 Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні/ напівавтоматичні системи
Кількість
40 штука
Період постачання
(не задано)
найменування 3 - WHITEDIFF 1L, лізуючий розчин, або еквівалент (61165 Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro)) - 30 шт.
×
-
НК 024:2023:
61165 Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro)
Кількість
30 штука
Період постачання
(не задано)
найменування 4 - АВХ CLEANER 1L, ферментативний розчин, або еквівалент (59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем) - 40 шт.
×
-
НК 024:2023:
59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем
Кількість
40 штука
Період постачання
(не задано)
найменування 5 - Білірубін, Загальний СР, або еквівалент (53229 Загальний білірубін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз) - 145 шт.
×
-
НК 024:2023:
53229 Загальний білірубін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз
Кількість
145 штука
Період постачання
(не задано)
найменування 6 - Білірубін, Прямий СР, або еквівалент (53233 Кон'югований (прямий, зв'язаний) білірубін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз) - 190 шт.
×
-
НК 024:2023:
53233 Кон'югований (прямий, зв'язаний) білірубін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз
Кількість
190 штука
Період постачання
(не задано)
найменування 7 - Альбумін СР, або еквівалент (59071 Альбумін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз) - 21 шт.
×
-
НК 024:2023:
59071 Альбумін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз
Кількість
21 штука
Період постачання
(не задано)
найменування 8 - АЛТ СР (Аланінамінотрансфераза), або еквівалент (52923 Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз) - 18 шт.
×
-
НК 024:2023:
52923 Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
18 штука
Період постачання
(не задано)
найменування 9 - АСТ СР (Аспартатамінотрансфераза), або еквівалент (52954 Загальна аспартатамінотрансфераза (AST) IVD, набір, ферментний спектрофотометричний аналіз) - 18 шт.
×
-
НК 024:2023:
52954 Загальна аспартатамінотрансфераза (AST) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз
Кількість
18 штука
Період постачання
(не задано)
найменування 10 - Феритин 2 СР, або еквівалент (53718 Феритин IVD (діагностика in vitro), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз) - 2 шт.
×
-
НК 024:2023:
53718 Феритин IVD (діагностика in vitro), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
найменування 11 - Трансферин СР, або еквівалент (59041 Трансферин IVD (діагностика in vitro), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз) - 2 шт.
×
-
НК 024:2023:
59041 Трансферин IVD (діагностика in vitro), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
найменування 12 - Тест-касета для визначення сифілісу (51788 Treponema pallidum, антигени IVD (діагностика in vitro), набір, імунохроматографічний тест (ІХТ)) - 5 наборів.
×
-
НК 024:2023:
51788 Treponema pallidum, антигени IVD (діагностика in vitro), набір, імунохроматографічний тест (ІХТ)
Кількість
5 набір
Період постачання
(не задано)
найменування 13 - Набір для визначення гепатиту В, HBs антигену (48319 Вірус гепатиту B, поверхневий антиген IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА)) - 11 наборів.
×
-
НК 024:2023:
48319 Вірус гепатиту B, поверхневий антиген IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА)
Кількість
11 набір
Період постачання
(не задано)
найменування 14 - Набір для визначення антитіл гепатит С (48365 Вірус гепатиту C, загальні антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА)) - 10 наборів.
×
-
НК 024:2023:
48365 Вірус гепатиту C, загальні антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА)
Кількість
10 набір
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2152 - Інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума1 173 484.41 UAH