-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
(Сітка габіонна) (ДК 021:2015 – 44310000-6 - Вироби з дроту)
Тендер Prozorro UA-2026-07-22-007390-a
Торги не відбулися
126 690.57
UAH без ПДВ
Номер:
d3dfdfaeb4ac418da8f79476abbebeca
Внутрішній номер закупівлі:
29881322
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-22-007390-a
Замовник:
КЗ Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа "Веслувальник"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40321875
-
Адреса:
36005, Україна, Полтавська область, Полтава, Річкова 2е
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ждамарова Майя Михайлівна +380995048149 zhdamarova@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
126 690.57 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.07.2026 14:48 - 27.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2026 14:48 - 30.07.2026 00:00
Аукціон:
з 30.07.2026 12:50
Період кваліфікації:
з 30.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
128299a62a764f3abdf8090d56662ccf
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
скорочення видатків
Період оскарження:
04.08.2026 08:12 - 15.08.2026 00:00
Дата опублікування:
04.08.2026 08:12
Дата виконання:
15.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴126 690.57 (Сітка габіонна) (ДК 021:2015 – 44310000-6 - Вироби з дроту)