-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
(Сітка габіонна) (ДК 021:2015 – 44310000-6 - Вироби з дроту)
Оголошено тендер
152 028.68
UAH
Номер:
5fb518fea6a44080b22e12a16a5380e6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-22-008324-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КЗ Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа "Веслувальник"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40321875
-
Адреса:
36005, Україна, Полтавська область, Полтава, Річкова 2е
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа "Веслувальник"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40321875
-
Адреса:
36005, Україна, Полтавська область, Полтава, Річкова 2е
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
152 028.68 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
(Сітка габіонна) (ДК 021:2015 – 44310000-6 - Вироби з дроту)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дроту
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
22.07.2026 14:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис152028.68
Код класифікації видатківТПКВКМБ:5030 - Розвиток дитячо-юнацького та резервного спорту
Адміністративно-територіальна класифікаціяПолтава
Сума152 028.68 UAH