• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Живильні середовища, згідно коду ДК 021:2015 – 24930000-2 Фотохімікати (24931250-6 Живильні середовища)

Місцезнаходження замовника: вул. Круп’ярська, 27, м. Львів, Україна, 79014. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону. Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами).

Завершена

1 902 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 88d5d6967362478b977060691f20380f
Внутрішній номер закупівлі: 29878519
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-22-004605-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"
Контактна особа: Пшигроцька Роксолана Андріївна +380322601413 roksolana213@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24930000-2 ФотохімікатиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 902 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 22.07.2026 16:05 - 27.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.07.2026 16:05 - 30.07.2026 00:00
Аукціон: з 30.07.2026 15:06
Період кваліфікації: 30.07.2026 00:00 - 04.08.2026 12:41
Період завантаження договору: 10.08.2026 00:00 - 20.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 902 000.00 Живильні середовища, згідно коду ДК 021:2015 – 24930000-2 Фотохімікати (24931250-6 Живильні середовища)