-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Живильні середовища, згідно коду ДК 021:2015 – 24930000-2 Фотохімікати (24931250-6 Живильні середовища)
Оголошено тендер
2 280 000.00
UAH
Номер:
6c133f61e537472787614a1c53f78296
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-22-002301-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38501853
-
Адреса:
79014, Україна, Львівська область, Львів, вул.Круп'ярська, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38501853
-
Адреса:
79014, Україна, Львівська область, Львів, вул.Круп'ярська, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 280 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Живильні середовища, згідно коду ДК 021:2015 – 24930000-2 Фотохімікати (24931250-6 Живильні середовища)
Примітки:
Місцезнаходження замовника: вул. Круп’ярська, 27, м. Львів, Україна, 79014. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону. Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
24930000-2 Фотохімікати
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
22.07.2026 10:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301040 - Громадське здоров'я та заходи боротьби з епідеміями
Сума2 280 000.00 UAH