-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (за кодом ДК 021:2015 — 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання»)
Тендер Prozorro UA-2026-07-22-004297-a
Завершена
1 061 030.00
UAH без ПДВ
Номер:
5f1192cb65b14fc9b99fd34a5f3568a3
Внутрішній номер закупівлі:
29878216
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-22-004297-a
Замовник:
КИЇВСЬКИЙ СТОЛИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
45307965
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, вул.Бульварно-Кудрявська, будинок 18/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Коршівська Анастасія 380955886629 etender@kubg.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 061 030.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.07.2026 12:01 - 27.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2026 12:01 - 30.07.2026 00:00
Аукціон:
з 30.07.2026 15:11
Період кваліфікації:
30.07.2026 00:00 - 31.07.2026 14:10
Період завантаження договору:
06.08.2026 00:00 - 16.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 061 030.00 Комп’ютерне обладнання (за кодом ДК 021:2015 — 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання»)