• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комп’ютерне обладнання (за кодом ДК 021:2015 — 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання»)

Оголошено тендер

1 273 236.00 UAH
Номер: 09ecdf2a201049c4aa019eb2bf061fd1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-22-005423-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КИЇВСЬКИЙ СТОЛИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА
Замовник: КИЇВСЬКИЙ СТОЛИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА
Очікувана вартість: 1 273 236.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комп’ютерне обладнання (за кодом ДК 021:2015 — 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання»)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 22.07.2026 11:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1110 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума1 273 236.00 UAH