• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу код за ДК 021:2015: 32330000-5 (Мережеві відеореєстратори 32-канальні)

Інформація про необхідні технічні, якісні характеристики предмета закупівлі та технічні вимоги до предмета закупівлі зазначено у Додатку 2 до тендерної документації

Торги відмінено

67 725.00 UAH без ПДВ
Номер: ddeb1749f41e47f0842b75ca6fb2127b
Внутрішній номер закупівлі: 29878161
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-22-004244-a   
Замовник: Державна установа «Кам'янська виправна колонія (№34)»
Контактна особа: Студенцова Ілона Ігорівна +380930906782 dzokvk34@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 67 725.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 22.07.2026 12:02 - 27.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.07.2026 12:02 - 30.07.2026 00:00
Аукціон: з 30.07.2026 15:34

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 36a055665a8846148195959f14a09108
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Під час планування Закупівлі було внесено інформацію щодо коду КЕКВ – 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар. З огляду на очікувану вартість предмету закупівлі, необхідно було визначити код КЕКВ – 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування. Відповідно підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Період оскарження: 22.07.2026 13:14 - 02.08.2026 00:00
Дата опублікування: 22.07.2026 13:14
Дата виконання: 02.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴67 725.00 Мережеві відеореєстратори 32-канальні