-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу код за ДК 021:2015: 32330000-5 (Мережеві відеореєстратори 32-канальні)
Оголошено тендер
81 270.00
UAH
Номер:
7fffc527a20b4acf9e9e95ca6b3796d1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-22-004553-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа «Кам'янська виправна колонія (№34)»
×
-
Код ЄДРПОУ:
08562967
-
Адреса:
51912, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, вул. Михайла Грушевського, 214
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа «Кам'янська виправна колонія (№34)»
×
-
Код ЄДРПОУ:
08562967
-
Адреса:
51912, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, вул. Михайла Грушевського, 214
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
81 270.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу код за ДК 021:2015: 32330000-5 (Мережеві відеореєстратори 32-канальні)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
22.07.2026 11:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Мережеві відеореєстратори 32-канальні
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСубвенція з місцевого бюджета державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів
Код класифікації видатківТПКВКМБ:9800 - Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКам’янське
Сума81 270.00 UAH