-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ВЗ-07-26Т-ВО/76: Чоботи гумові, код за ДК 021:2015 – 18810000-0 «Взуття різне, крім спортивного та захисного»
Тендер Prozorro UA-2026-07-22-003211-a
Торги не відбулися
11 640.20
UAH без ПДВ
Номер:
0b6343444172416c96372520228127a6
Внутрішній номер закупівлі:
29877140
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-22-003211-a
Замовник:
Філія "Оператор припортових станцій" акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45270820
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Аскерова Катерина 380487270336 dn5d@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
11 640.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.07.2026 11:18 - 27.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2026 11:18 - 30.07.2026 10:00
Аукціон:
з 31.07.2026 13:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 640.20 ВЗ-07-26Т-ВО/76: Чоботи гумові, код за ДК 021:2015 – 18810000-0 «Взуття різне, крім спортивного та захисного»