-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ВЗ-07-26Т-ВО/76: Чоботи гумові, код за ДК 021:2015 – 18810000-0 «Взуття різне, крім спортивного та захисного»
Оголошено тендер
13 968.24
UAH
Номер:
d2be8e26ae2d4c1f96e4f636e5a00310
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-22-001641-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія "Оператор припортових станцій" акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45270820
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Філія "Оператор припортових станцій" акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45270820
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
13 968.24 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ВЗ-07-26Т-ВО/76: Чоботи гумові, код за ДК 021:2015 – 18810000-0 «Взуття різне, крім спортивного та захисного»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Дата опублікування:
22.07.2026 09:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума13 968.24 UAH