-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ультразвуковий дефектоскоп
Тендер Prozorro UA-2026-07-22-003168-a
Торги не відбулися
106 583.33
UAH без ПДВ
Номер:
43618e2530de4c3ca9bc9cae07901868
Внутрішній номер закупівлі:
29877107
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-22-003168-a
Замовник:
Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070743
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нороха Дмитро Петрович 380567965566 dlinkor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
106 583.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.07.2026 11:20 - 27.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2026 11:20 - 30.07.2026 09:00
Аукціон:
з 31.07.2026 14:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴106 583.33 Ультразвуковий дефектоскоп