-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ультразвуковий дефектоскоп
Оголошено тендер
127 900.00
UAH
Номер:
f6fba256d2b84532b3ecec390db7d787
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-22-003827-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070743
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070743
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
127 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ультразвуковий дефектоскоп
Примітки:
Місцезнаходження замовника - 49005, Україна , Дніпропетровська обл., Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 19. Категорія замовника - Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (юридична особа, яка є розпорядником бюджетних коштів)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
22.07.2026 11:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ультразвуковий дефектоскоп
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума127 900.00 UAH