-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування системи центрального опалення за адресою: Миколаївська обл., м. Миколаїв, вул. Новозаводська, 1
Тендер Prozorro UA-2026-07-22-002441-a
Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська, учасник надає переклад цього документа на українську мову. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Терміни надання Послуг в оголошенні наведені орієнтовні, детальна інформація щодо строків надання Послуг визначена в умовах тендерної документації, зокрема в проєкті договору про закупівлю. Застосовані критерії оцінки – ціна (100%).
Торги не відбулися
60 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
4108e6af6b394524a7dd03ac54eefccb
Внутрішній номер закупівлі:
29876362
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-22-002441-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олексенко Вікторія Ростиславівна 380733061136 oleksenko-vr@ukrposhta.ua http://ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.07.2026 10:45 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2026 10:45 - 19.08.2026 23:00
Аукціон:
з 20.08.2026 13:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴60 000.00 Послуги з технічного обслуговування системи центрального опалення за адресою: Миколаївська обл., м. Миколаїв, вул. Новозаводська, 1