• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування системи центрального опалення за адресою: Миколаївська обл., м. Миколаїв, вул. Новозаводська, 1

Оголошено тендер

72 000.00 UAH
Номер: f9c34610b7594bac99e1237bf37d4bd9
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-22-002651-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "УКРПОШТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
Очікувана вартість: 72 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування системи центрального опалення за адресою: Миколаївська обл., м. Миколаїв, вул. Новозаводська, 1
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Дата опублікування: 22.07.2026 10:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума72 000.00 UAH