-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вироби медичного призначення (наконечники для одно канальних дозаторів)
Тендер Prozorro UA-2026-07-22-001280-a
Завершена
53 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
b4300d72da1a487db8f5dd6470a8f13b
Внутрішній номер закупівлі:
29875215
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-22-001280-a
Замовник:
ХМЕЛЬНИЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00712108
-
Адреса:
29009, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ ЮХИМА СІЦІНСЬКОГО будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Буняк +380382640229 law.khmrdl@gmail.com http://khmrdldpss.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
53 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.07.2026 09:52 - 27.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2026 09:52 - 30.07.2026 10:00
Аукціон:
з 31.07.2026 12:47
Період кваліфікації:
30.07.2026 10:00 - 31.07.2026 10:56
Період завантаження договору:
06.08.2026 00:00 - 16.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴53 600.00 Вироби медичного призначення (наконечники для одно канальних дозаторів)