• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вироби медичного призначення (наконечники для одно канальних дозаторів)

Оголошено тендер

64 320.00 UAH
Номер: d492e2d429734ee681cd40019d848936
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-22-001352-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ХМЕЛЬНИЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ
Замовник: ХМЕЛЬНИЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ
Очікувана вартість: 64 320.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вироби медичного призначення (наконечники для одно канальних дозаторів)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 22.07.2026 09:37

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Наконечники 1000 мкл для одно канальних дозаторів
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 30 паковання
Період постачання (не задано)
Наконечники з фільтром 100 мкл для одно канальних дозаторів
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 25 паковання
Період постачання (не задано)
Наконечники з фільтром 200 мкл для одно канальних дозаторів
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 5 паковання
Період постачання (не задано)
Наконечники з фільтром 200 мкл для одно канальних дозаторів
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 25 паковання
Період постачання (не задано)
Наконечники з фільтром 10/20 мкл XL для одно канальних дозаторів
Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Кількість 25 паковання
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписДжерело фінансування загальний та спеціальний фонди державного бюджету ( 0412030 - Організація та регулювання діяльності установ в системі Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів)
Код класифікації видатківКПК-2026:0412030 - Організація та регулювання діяльності установ в системі Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Сума64 320.00 UAH