• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електричні запасні частини до транспортних засобів

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 12 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 12 днів назад

141 480.00 UAH без ПДВ
Номер: a53eace6aea84703a197460143222d95
Внутрішній номер закупівлі: 29874825
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-22-000908-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Назаренко Юлія Ігорівна 380975200267 yuliia.nazarenko@ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 141 480.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 22.07.2026 09:33 - 31.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.07.2026 09:33 - 03.08.2026 12:00
Аукціон: 04.08.2026 14:38 - 04.08.2026 15:01
Період кваліфікації: 04.08.2026 15:01 - 20.08.2026 10:28
Період завантаження договору: 26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴141 480.00 Електричні запасні частини до транспортних засобів