• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електричні запасні частини до транспортних засобів

Оголошено тендер

169 776.00 UAH
Номер: 9084ca826320446386247f96cfe2298f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-22-000983-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 169 776.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електричні запасні частини до транспортних засобів
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа: Стаценко С.М.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів
Дата опублікування: 22.07.2026 09:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума169 776.00 UAH