-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з експлуатаційного утримання доріг місцевого значення в межах населених пунктів Зазимської сільської територіальної громади Броварського району Київської області
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-011572-a
Завершена
540 165.00
UAH без ПДВ
Номер:
d515d49ee8cd4876998f960eb01948d3
Внутрішній номер закупівлі:
29873154
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-21-011572-a
Замовник:
ЗАЗИМСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04363876
-
Адреса:
07415, Україна, Київська область, Броварський район, село Зазим'я, вулиця Широка, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Масалова Алла 380677774045 zotg_zakup@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
540 165.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.07.2026 17:42 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2026 17:42 - 29.07.2026 10:00
Аукціон:
з 30.07.2026 14:46
Період кваліфікації:
29.07.2026 10:00 - 31.07.2026 10:23
Період завантаження договору:
06.08.2026 00:00 - 16.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴540 165.00 Послуги з експлуатаційного утримання доріг місцевого значення в межах населених пунктів Зазимської сільської територіальної громади Броварського району Київської області