-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з експлуатаційного утримання доріг місцевого значення в межах населених пунктів Зазимської сільської територіальної громади Броварського району Київської області
Оголошено тендер
540 165.00
UAH
Номер:
be3f047287ee49c2adb963a4f5ccb409
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-21-014266-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЗАЗИМСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04363876
-
Адреса:
07415, Україна, Київська область, Броварський район, село Зазим'я, вулиця Широка, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЗАЗИМСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04363876
-
Адреса:
07415, Україна, Київська область, Броварський район, село Зазим'я, вулиця Широка, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
540 165.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з експлуатаційного утримання доріг місцевого значення в межах населених пунктів Зазимської сільської територіальної громади Броварського району Київської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
21.07.2026 17:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗазимська
Сума540 165.00 UAH