-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги по відкачуванню та вивозу рідких побутових відходів
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-009424-a
Торги не відбулися
541 875.00
UAH без ПДВ
Номер:
ec852bdd497f48e599c9e4ef99ed35c4
Внутрішній номер закупівлі:
29871001
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-21-009424-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08731826
-
Адреса:
36015, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ СТАРОКОТЕЛЕВСЬКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Ємець +380986102469 tania.emets@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
541 875.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.07.2026 15:48 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2026 15:48 - 29.07.2026 07:00
Аукціон:
з 30.07.2026 11:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴541 875.00 Послуги по відкачуванню та вивозу рідких побутових відходів