-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по відкачуванню та вивозу рідких побутових відходів
Оголошено тендер
650 000.00
UAH
Номер:
8a78731cc7354294b77d3a45985fc48e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-21-010912-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08731826
-
Адреса:
36015, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ СТАРОКОТЕЛЕВСЬКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08731826
-
Адреса:
36015, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ СТАРОКОТЕЛЕВСЬКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
650 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги по відкачуванню та вивозу рідких побутових відходів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
21.07.2026 15:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3601020 - Виконання покарань установами і органами Державної кримінально-виконавчої служби України
Сума650 000.00 UAH