-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 14620000-3 Сплави (Лист сталевий)
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-008403-a
Лист сталевий
Торги не відбулися
32 023.97
UAH без ПДВ
Номер:
1c4e6eaa6c7c44b5804e7a416f9cae0c
Внутрішній номер закупівлі:
29869985
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-21-008403-a
Замовник:
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»
×
-
Код ЄДРПОУ:
14310862
-
Адреса:
07100, Україна, Київська область, Славутич, Вишгородський район, вулиця Збройних Сил України, будинок 7/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Расулова Яна Ігорівна 380459342976 ya.rasulova@chnpp.gov.ua http://www.chnpp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
14620000-3 СплавиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
32 023.97 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.07.2026 15:09 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2026 15:09 - 29.07.2026 00:00
Аукціон:
з 29.07.2026 12:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴32 023.97 Лист сталевий