-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лист сталевий
Оголошено тендер
38 428.77
UAH
Номер:
87a70646a79c4a23a88c44355013a9a5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-21-007936-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»
×
-
Код ЄДРПОУ:
14310862
-
Адреса:
07100, Україна, Київська область, Славутич, Вишгородський район, вулиця Збройних Сил України, будинок 7/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»
×
-
Код ЄДРПОУ:
14310862
-
Адреса:
07100, Україна, Київська область, Славутич, Вишгородський район, вулиця Збройних Сил України, будинок 7/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
38 428.77 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лист сталевий
Примітки:
Расулова Я. І., п. 10 Особливостей, затверджених ПКМУ від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
14620000-3 Сплави
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
21.07.2026 13:43
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
п. 10 Особливостей, затверджених ПКМУ від 12.10.2022 № 1178
-
Дата публікації:
21.07.2026 13:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2408120 - Підтримка у безпечному стані блоків та об'єкта "Укриття" та заходи щодо зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС
Сума38 428.77 UAH