• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Автомобіль пікап - JAC T6 Full Extra або еквівалент код згідно ДК 021:2015: 34130000-7 "Мототранспортні вантажні засоби"

Торги не відбулися

1 083 333.33 UAH без ПДВ
Номер: c324a81b06624c6b8beca980ca9d472d
Внутрішній номер закупівлі: 29868208
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-21-006618-a   
Замовник: Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628
Контактна особа: Іван Андрієвський +380752888730 andriievskyi2022@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 083 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.07.2026 14:01 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.07.2026 14:01 - 29.07.2026 00:00
Аукціон: з 29.07.2026 14:49

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 083 333.33 Автомобіль пікап - JAC T6 Full Extra або еквівалент код згідно ДК 021:2015: 34130000-7 "Мототранспортні вантажні засоби"