-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобіль пікап - JAC T6 Full Extra або еквівалент код згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 34130000-7 "Мототранспортні вантажні засоби"
Оголошено тендер
1 300 000.00
UAH
Номер:
2701da49d13347c688a29992973395ff
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-21-007911-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628
×
-
Код ЄДРПОУ:
03351823
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Володимира В'язуна, буд. 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628
×
-
Код ЄДРПОУ:
03351823
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Володимира В'язуна, буд. 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автомобіль пікап - JAC T6 Full Extra або еквівалент код згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 34130000-7 "Мототранспортні вантажні засоби"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
21.07.2026 13:41
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Автомобіль пікап - JAC T6 Full Extra або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджетне фінансування здійснюється згідно КПКВ 1217670 «Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання»
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяПолтава
Сума1 300 000.00 UAH