-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лазерний принтер
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-003710-a
Завершена
20 716.67
UAH без ПДВ
Номер:
45daa2585d514a4fa628ea301347fd0f
Внутрішній номер закупівлі:
29865304
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-21-003710-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20490012
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, м Запоріжжя, проспект Соборний 158 б
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Кам'янченко Сергій Андрійович +380612135282 kamyanchenko@zp.pfu.gov.ua https://www.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 716.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.07.2026 11:37 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2026 11:37 - 29.07.2026 11:31
Аукціон:
30.07.2026 14:41 - 30.07.2026 15:04
Період кваліфікації:
30.07.2026 15:04 - 03.08.2026 15:01
Період завантаження договору:
09.08.2026 00:00 - 19.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 716.67 Лазерний принтер