• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лазерний принтер

Оголошено тендер

24 860.00 UAH
Номер: c21172dc0a50497bbf5734bb816acdfe
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-15-005754-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області
Очікувана вартість: 24 860.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лазерний принтер
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 15.07.2026 12:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
ОписБюджет Пенсійного фонду України
Сума24 860.00 UAH