• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Автоматичний вимикач, щит розподільний

Торги не відбулися

1 625.00 UAH без ПДВ
Номер: 91fec66bb3a04d30994cb003a6b85844
Внутрішній номер закупівлі: 29864784
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-21-003209-a   
Замовник: ВІННИЦЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Контактна особа: Волошин Олег 0432618296 vin.gev.tender@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 625.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.07.2026 11:08 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.07.2026 11:08 - 29.07.2026 00:00
Аукціон: з 29.07.2026 12:14

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 625.00 Автоматичний вимикач, щит розподільний