-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автоматичний вимикач, щит розподільний
Оголошено тендер
1 950.00
UAH
Номер:
27df5accc49f49d7b267385a42bbd41a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-20-000112-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІННИЦЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43997544
-
Адреса:
21034, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вул.Лебединського, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІННИЦЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43997544
-
Контактна особа:
Волошин Олег 0432618296 vin.gev.tender@customs.gov.ua
-
Адреса:
21034, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вул.Лебединського, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 950.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автоматичний вимикач, щит розподільний
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
20.07.2026 08:11
Дата модифікації:
17.07.2026 11:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3506010 - Керівництво та управління у сфері митної політики
Сума1 950.00 UAH