-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина дров’яна для непромислового використання ІІ групи (хвойних порід) з навантаженням та транспортуванням
Тендер Prozorro UA-2026-07-21-002441-a
Торги не відбулися
630 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
9b964415472640898f223de45d8ae7a0
Внутрішній номер закупівлі:
29864032
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-21-002441-a
Замовник:
ДПТНЗ "Конотопський професійний аграрний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547333
-
Адреса:
41631, Україна, Сумська область, Заводське, С.Заводське,вул.Заводська,68, Конотопський р-н
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Півень Тетяна Федорівна +380974420517 konotop.kpal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
630 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.07.2026 10:46 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2026 10:46 - 29.07.2026 10:00
Аукціон:
з 30.07.2026 15:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴630 000.00 Деревина дров’яна для непромислового використання ІІ групи (хвойних порід) з навантаженням та транспортуванням