-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина дров’яна для непромислового використання ІІ групи (хвойних порід) з навантаженням та транспортуванням
Оголошено тендер
630 000.00
UAH
Номер:
dc51bc19d8244502a84113a41d40bd1f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-21-001329-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДПТНЗ "Конотопський професійний аграрний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547333
-
Адреса:
41631, Україна, Сумська область, Заводське, С.Заводське,вул.Заводська,68, Конотопський р-н
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДПТНЗ "Конотопський професійний аграрний ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02547333
-
Адреса:
41631, Україна, Сумська область, Заводське, С.Заводське,вул.Заводська,68, Конотопський р-н
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
630 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина дров’яна для непромислового використання ІІ групи (хвойних порід) з навантаженням та транспортуванням
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
21.07.2026 09:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Деревина дров’яна для непромислового використання ІІ групи (хвойних порід) з навантаженням та транспортуванням
Кількість
252 метр кубічний
Період постачання
до 31.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1090 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗаводське
Сума630 000.00 UAH