-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) код - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання «Комп’ютерне обладнання» Персональний комп'ютер з монітором 22 (6 штук), БФП монохромний лазерний А4 (6 штук)
Тендер Prozorro UA-2026-07-20-010518-a
Торги відмінено
280 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
54e825a9992543b587ce494695be0027
Внутрішній номер закупівлі:
29860576
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-20-010518-a
Замовник:
Івано-Франківський національний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010758
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Вулиця Галицька, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Хомут Уляна 380955216267 yluana17@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.07.2026 17:19 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2026 17:19 - 21.08.2026 00:00
Аукціон:
з 21.08.2026 13:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
788eca1b8e494b15bef8e25ab945ee25
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Під час проведення процедури закупівлі було погоджено зміни до вимог щодо оснащення Центру симуляційної медицини, у тому числі змінено технічні характеристики, кількість та склад окремих товарних позицій. Зокрема, відпала потреба у закупівлі персональних комп'ютерів з монітором 22" у кількості 6 штук та багатофункціональних пристроїв (БФП) монохромних лазерних формату А4 у кількості 6 штук. Крім того, у зв'язку зі зміною технічних характеристик та комплектації окремих товарних позицій виникла необхідність перегляду технічної специфікації предмета закупівлі. Враховуючи викладене, подальша потреба у здійсненні закупівлі на визначених умовах відсутня. Відповідно до підпункту 1 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг
Період оскарження:
04.08.2026 19:53 - 15.08.2026 00:00
Дата опублікування:
04.08.2026 19:53
Дата виконання:
15.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴280 000.00 ДК 021:2015 (CPV) код - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання «Комп’ютерне обладнання» Персональний комп'ютер з монітором 22 (6 штук), БФП монохромний лазерний А4 (6 штук)