-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) код - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання «Комп’ютерне обладнання» Персональний комп'ютер з монітором 22 (6 штук), БФП монохромний лазерний А4 (6 штук)
Оголошено тендер
280 000.00
UAH
Номер:
038c0579bf0a4450a33c26ee33405cba
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-20-013055-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Івано-Франківський національний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010758
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Вулиця Галицька, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Івано-Франківський національний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010758
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Вулиця Галицька, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 (CPV) код - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання
«Комп’ютерне обладнання»
Персональний комп'ютер з монітором 22 (6 штук),
БФП монохромний лазерний А4 (6 штук)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
20.07.2026 17:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описджерело фінансування - Грант Європейського Союзу для України
Проєкт HUSKROUA/23/RI/2.1/056/P1 (UA-HU-TRAINING) Cross-border cooperation between Miskolc and IvanoFrankivsk regarding multidisciplinary trainings (31.12.2024 – 30.12.2026)
Програми Interreg NEXT Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2021-2027» на умовах співфінансування ІФНМУ
Сума280 000.00 UAH