-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реконструкція внутрішніх електромереж 0,4кВ з будівництвом СЕС потужністю 134,7 кВт на покрівлі будівлі хлораторної та вітродувної насосної станції Славутського УВКГ в с. Крупець, вул. Б. Хмельницького, 1К Шепетівського р-ну Хмельницької області
Тендер Prozorro UA-2026-07-20-010186-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 5 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 5 днів назад
3 720 956.00
UAH без ПДВ
Номер:
86fb231adc454d73a02ec9dd5e9b19d6
Внутрішній номер закупівлі:
29860242
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-20-010186-a
Замовник:
КП Славутське управління водопровідно-каналізаційного господарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
02092710
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, Славута, Ярослава Мудрого,52
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лисак Сергій Володимирович +380384273089 Vodokanal_sl@ukr.net http://sl-vodokanal.info
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 720 956.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.07.2026 16:54 - 14.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2026 16:54 - 17.08.2026 00:00
Аукціон:
17.08.2026 11:59 - 17.08.2026 12:22
Період кваліфікації:
17.08.2026 12:22 - 28.08.2026 16:26
Період завантаження договору:
03.09.2026 00:00 - 13.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 720 956.00 Реконструкція внутрішніх електромереж 0,4кВ з будівництвом СЕС потужністю 134,7 кВт на покрівлі будівлі хлораторної та вітродувної насосної станції Славутського УВКГ в с. Крупець, вул. Б. Хмельницького, 1К Шепетівського р-ну Хмельницької області