-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція внутрішніх електромереж 0,4кВ з будівництвом СЕС потужністю 134,7 кВт на покрівлі будівлі хлораторної та вітродувної насосної станції Славутського УВКГ в с. Крупець, вул. Б. Хмельницького, 1К Шепетівського р-ну Хмельницької області
Оголошено тендер
4 465 147.20
UAH
Номер:
315a8b42caeb49068c485012215a2434
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-20-011019-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Славутське управління водопровідно-каналізаційного господарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
02092710
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, Славута, Ярослава Мудрого,52
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП Славутське управління водопровідно-каналізаційного господарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
02092710
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, Славута, Ярослава Мудрого,52
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
4 465 147.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реконструкція внутрішніх електромереж 0,4кВ з будівництвом СЕС потужністю 134,7 кВт на покрівлі будівлі хлораторної та вітродувної насосної станції Славутського УВКГ в с. Крупець, вул. Б. Хмельницького, 1К Шепетівського р-ну Хмельницької області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
Дата опублікування:
20.07.2026 15:49
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Реконструкція внутрішніх електромереж 0,4кВ з будівництвом СЕС потужністю 134,7 кВт на покрівлі будівлі хлораторної та вітродувної насосної станції Славутського УВКГ в с. Крупець, вул. Б. Хмельницького, 1К Шепетівського р-ну Хмельницької області
Кількість
1 робота
Період постачання
до 30.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 465 147.20 UAH