-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вальпроком 300 ХРОНО 300 мг № 100 табл.
Тендер Prozorro UA-2026-07-20-008700-a
Торги не відбулися
18 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
26f9bc453057410a9a3c1c770fc9ea21
Внутрішній номер закупівлі:
29858763
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-20-008700-a
Замовник:
КЗ Сукачівський психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
26146924
-
Адреса:
07205, Україна, Київська область, Сукачі, Вишгородський район Київська область вулиця Дружби 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бондар Наталія Петрівна +380459120222 sukachi-pnbi-vp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
18 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.07.2026 15:56 - 25.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2026 15:56 - 28.07.2026 00:00
Аукціон:
з 28.07.2026 12:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 000.00 Вальпроком 300 ХРОНО 300 мг № 100 табл.